Cancún
letenky do Cancúnu

Mexiko, Cancún s 50% slevou v byznys třídě s TAP Portugal

Letenkový portál Pelikan.cz přichází se speciální nabídkou levných letenek do mexického Cancúnu, kam se můžete vydat na palubě moderního Airbusu A330neo letecké společnosti TAP Portugal v byznys třídě s parádní slevou 50%! Čeká vás špičkový servis byznys třídy, vynikající menu portugalské kuchyně doplněné o chutná vína. Jako bonus obdržíte luxusní komfortní balíček se 100% přírodní kosmetikou i dalšími vychytávkami. Navíc jsou v ceně ještě dvě podpalubní zavazadla do hmotnosti 32 kg. Cena byznys letenek je 29540 Kč. K dispozici jsou vybrané termíny od dubna do listopadu 2021.

Levné letenky do Cancúnu rezervujte zde

Mexiko je otevřeno turismu a pro vstup nevyžaduje test ani karanténu. Stejně tak tranzit přes Portugalsko je možný bez testu.

Cancún, jako jedna z prvních destinací, získal bezpečnostní a hygienické osvědčení od Světové rady pro cestovní ruch, které je zárukou vysokých bezpečnostních standardů. Po návratu zpět do ČR je podle aktuálních podmínek nutné kontaktovat hygienickou stanci a podstoupit PCR test. Pokud tedy chcete vyrazit od dubna do listopadu letošního roku za exotikou do Střední

Náhled letenek do mexického Cancúnu
ffds

další tipy na levné letenky najdete zde

1